تولید کننده عسل گون آویشن زول

عسل یکی از بهترین شهد های طبیعی می باشد که تمامی فرآیند تولید آن توسط زنبور عسل بوده و همچنین خواص دارویی و درمانی بسیار بالایی دارد، مهمترین مرکز تولید کننده عسل در ایران منطقه گون می باشد که مورد استقبال بیشتر مشتریان داخلی و خارجی قرار گرفته است، این مجموعه به عنوان بزرگترین مرکز تولید کننده عسل گون زول پس از تولید بهترین نوع عسل محصولات خود را مستقیماً ارائه می دهد، از جمله خواص دارویی و درمانی عسل می‌توان به کنترل قند خون و همچنین تقویت عملکرد دستگاه پانکراس و دستگاه کلیه اشاره نمود با ما همراه باشید تا با ویژگی های مهم و بارز عسل گون بیشتر آشنا بشوید.

عسل سرعین اردبیل به عسلی گفته می ‌شود که زنبورها برای تولید آن از شهد گل‌ ها و گیاهان مختلف تغذیه می‌ کنند. اما در تولید عسل تغذیه ‌ای، زنبوردار برای تولید عسل در مقدار بیشتر، محلولی از آب و شکر را در داخل و یا کنار کندو می ‌گذارد.

عسل خارشتر ۱۴۰۱ طبیعی دارای خواص بسیاری برای بدن است. عسل یک ماده بسیار مغذی، حاوی انواع ویتامین ‌ها و مواد معدنی و مقدار زیادی اسید آمینه و قند هاست که این خود موجب تغذیه سالم شما می‌ شود.

 

درباره روش های تولید عسل گون آویشن

درباره روش های تولید عسل گون آویشن عسل گون یکی از بهترین عسل های تولید شده در مناطق بکر می باشد تقریبا می توان گفت فرآیند تولید عسل گون هیچگونه نیروی دستی دخالت ندارد و تمامی فرآیندها تولید اثر توسط زنبورهای مخصوص انجام می شود زنبورها پس از پراکنده شدن در طبیعت به صورت مستقیم از انواع گیاهان و همچنین گل های طبیعی تغذیه نموده ، سپس درون کندو ها شروع به تولید موم و همچنین عسل می‌نمایند.

مهمترین عامل در هنگام تولید و پرورش عسل قرارداد کندو ها در محیط بکر می باشد قطعاً هر چه مراکز تولید کننده و پرورش دهنده زنبور عسل این محصولات را در مناطق بکر و طبیعی تری قرارمی دهند عسل نیز می‌تواند تغذیه بهتری داشته باشد از این رو خواص دارویی و درمانی عسل نیز بیشتر خواهد بود.

البته بهترین فصل برای تولید عسل گون آویشن در فصل بهار می باشد که میزان گل ها و گیاهان بسیار بالا بوده و به دلیل سرسبزی محیط باعث می‌شد که بتوانیم بهترین نوع عسل را در منطقه تولید نماییم.

مشخصات ظاهری انواع عسل گون زول

عسل یکی از ماده های پرطرفدار می باشد که افراد بسیار زیادی از جمله کودکان و سالمندان نیز تمایل بالایی برای مصرف عسل دارد و همین موضوع باعث شده است که برخی از افراد اقدام به تولید عسل های مصنوعی با استفاده از انواع اسانس ها

متاسفانه امروزه برخی از افراد سودجو با استفاده از شکر و همچنین آب شکر انواع عسل را تولید می‌کنند که هیچگونه کیفیتی نداد و حتی مصرف آن باعث ابتلا به بیماری‌هایی مانند دیابت و همچنین ابتلا به بیماری چاقی نیز می شود در نظر گرفتن کیفیت عسل اهمیت بسیار زیاد دارد و شما می توانید با استفاده از نکات بسیار مهم عسل طبیعی را از انواع عسل مصنوعی شناسایی نمایید.

افرادی که از انواع رنگ و اسانس ها در فرآیند تولید عسل استفاده می کنند باعث ایجاد تغییر رنگ عسل می شود این موضوع را در نظر بگیرید که عسل گون زرنگ بسیار شفافی دارد و همچنین پررنگ بودن بیش از اندازه عسل نشان دهنده افزودن انواع رنگ های خوراکی می باشد.

به طور کلی از جمله مشخصات ظاهری انواع عسل گون زول می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • رنگ شفاف عسل
 • وجود موم در عسل
 • عطر عالی و بی نظیر عسل

بدون شک شما پس از باز نمودن درب بسته بندی عسل گون به خوبی شاهد عطر عالی و بی نظیر آن خواهید بود ، عسل تولید شده در مناطق بکر باعث شده است، که زنبورهای عسل از انواع گیاهان ارگانیک استفاده کنند که باعث شده است که عطر عسل نیز بسیار عالی و بی نظیر باشد.

آشنایی با طبع انواع عسل گون

در زمان گذشته نیز پس از خوردن انواع غذاهای سرد افراد از چایی نبات استفاده می نموده اند همانطور که می دانید نبات ماده شیرین کننده مصنوعی می باشد که احتمال ابتلا به بیماریهای ثانویه از جمله چاقی و دیابت را نیز افزایش می دهد از این رو بهتر است شما پس از مصرف انواع غذای سرد از موادی که طبع گرمی دارند استفاده کنید.

عسل طبع بسیار گرمی دارد یکی از بهترین مواد مغذی می باشد که شما می توانید در وعده‌های مختلف از عسل استفاده کنید و همچنین پزشکان مصرف عسل را به دلیل داشتن طبع پسته در فصل پاییز و زمستان توصیه نموده اند که شما می توانید به جای مربا و همچنین انواع شیرین کننده های مصنوعی از عسل در فرایند صبحانه استفاده نمایید.

جایگاه عسل گون آویشن در طب سنتی

پزشکان در طب سنتی مصرف عسل را توصیه نموده اند که نوعی عسل گون آبی شن به دلیل داشتن خواص دارویی و درمانی منحصر به فرد بیشتر مورد استقبال پزشکان طب سنتی قرار گرفته و مصرف آن را به صورت مداوم و روزانه باعث جلوگیری از ابتلا به بیماری زخم معده می شود.

زخم معده که از بیماری‌های بسیار شایع می باشد که عسل طب اسلامی تاثیر بسیار عالی برای از بین بردن بیماری زخم معده دارد کافیست شما در وعده صبحانه به صورت ناشتا یک قاشق چای خوری عسل مصرف نمایید که باعث ایجاد غشایی مقاوم درون دستگاه معده شده و همچنین میزان ترشح آنزیم معده را نیز کنترل می نمود و از این طریق شما می توانید باعث جلوگیری از درد زخم معده نیز بشوید.

جالب است بدانید که در طب سنتی نیز برای کنترل میزان قند خون از عسل استفاده می‌کنند البته ارگانیک بودن عسل اهمیت بسیار زیادی دارد ، عسل طبیعی باعث کنترل میزان قند خون می‌شود از این رو افرادی که مبتلا به بیماری دیابت می باشند می توانند در برنامه غذایی خود از عسل استفاده کنیم که یکی از بهترین جایگزین ها برای انواع مواد شیرین کننده شیمیایی می باشد.

جالب است بدانید عسل برای از بین بردن ضعف های عضلانی نیز کاربرد بسیار زیادی دارد و حتی پزشکان طب سنتی مصرف چای و عسل را توصیه نموده اندکه باعث از بین رفتن خستگی ها و ضعف های عضلانی نیز می شود و می توانید بدون استفاده از انواع قرص ها و داروهای شیمیایی بسیاری از بیماری های خود را با استفاده از عسل درمان نمایید.

جالب است بدانید که در طب سنتی برای از بین بردن بیماری هایی مانند سردرد و همچنین میگرن از عسل استفاده می نموده اند زیرا یکی از علت‌های اصلی سردردهای مزمن کمبود قند خون می باشد و افرادی که مبتلا به بیماری افت قند خون می باشند می توانند به جای استفاده از انواع شیرین کننده های مصنوعی از عسل استفاده کنند که تاثیر بسیاری برای جلوگیری از ابتلا به بیماری های دیابت نیز می باشد.

همانطور که میدونید پیشگیری از ابتلاء به بیماری دیابت اهمیت بسیار زیادی دارد از این افراد عادی نیز می‌توانند در برنامه غذایی خود از عسل استفاده کنند که بیشتر مردم عشایر و روستایی به جای موادی مانند قند و شکر از عسل استفاده می‌کنند که در فرآیند پخت نان و کیک نیز کاربرد بسیار زیادی دارد.

چهار فایده فوق العاده عسل گون آویشن

چهار فایده فوق العاده عسل گون آویشن عسل ماده خوراکی می باشد که ارزش غذایی آن باعث شده است که همانند انواع داروها برای درمان بیماری‌های مختلف به کار برده شود جالب است بدانید که در زمان گذشته نیز برای دردهای عضلانی و همچنین دردهای روماتیسم از عسل به عنوان پماد استفاده می نموده اند که کاربرد بسیار عالی آن باعث شده است هنوز افراد برای پانسمان کبودی از عسل به همراه تخم‌مرغ استفاده نمایند.

ادامه مطلب می خواهیم به چهار فایده فوق العاده عسل گون آویشن بپردازیم؛

 1. یکی از مهمترین خواص دارویی و درمانی عسل گون برای درمان بیماری‌های مانند سرفه می باشد افرادی که مبتلا به بیماری سرماخوردگی می باشند می توانند از مقدار عسل استفاده کنند که تاثیر بسیار عالی برای از بین بردن سرفه ها دارد.
 2. همچنین طبق پژوهش‌های انجام شده پزشکان دریافت اثر منبع بسیار خوبی از آنتی اکسیدان می باشد که باعث جلوگیری از ابتلا به انواع سرطان ها نیز می شود.
 3. عسل برای درمان بیماری های مانند صعف عضلانی نیز کاربرد بسیار زیادی دارد و می توانید از این محصولات در برنامه غذایی خود استفاده کنید که در کمترین زمان ممکن است شاهد خواص دارویی بی‌نظیر آن خواهید بود.
 4. همچنین خواص عسل برای پوست صورت نیز بسیار بالا بوده از این رو بیشتر شرکت های تولید کننده در هنگام تهیه انواع کرم های مرطوب کننده و همچنین ماسک های صورت از عصاره عسل استفاده می کنند که می توانید به جای استفاده از انواع کرم های شیمیایی از عسل خالص برای از بین بردن جوش ها و همچنین تیرگی پوست صورت استفاده کنید.

عرضه عمده عسل گون زول آویشن

مرکز عرضه کننده عسل گون زول آویشن برای حذف تمامی واسطه‌ها این محصولات را مستقیماً ارائه می دهد، قطعاً حذف واسطه‌ها باعث کاهش قیمت عسل می شود تمامی اقتصاددانان براین باور می باشند که وجود واسطه میان تولید کننده و مصرف کننده عامل اصلی افزایش قیمت مواد خوراکی بوده و ما به عنوان بزرگترین مرکز تولیدی سعی نموده ایم ،بهترین و با کیفیت ترین اصل گون را تولید نماییم و همچنین برای عرضه محصولات خود را مستقیم ارائه می‌دهیم که یکی از بهترین فرصت ها برای تمامی مشتریان می باشد.

عرضه عسل درجه یک در این مجموعه برای مشتریان داخلی و خارجی می باشد ما عسل را به دو روش ارائه می‌دهیم که شما میتوانید این محصولات را به صورت فله خریداری نمایید برخی از فروشگاه ها و فروشندگان در سطح کشور به دنبال تهیه و خرید عسل به صورت فله می باشد از این رو شما میتوانید این محصولات را به صورت فله نیز از این مجموعه تهیه نمایید، اما برخی از پزشکان بر این باورند که تهیه و خرید عسل به صورت فله به دلیل جذب انواع حشرات و گرد و غبار باعث ابتلا به بیماری های ثانویه نیز می‌شود.

عرضه کننده عسل اصل این محصولات را به صورت بسته بندی نیز ارائه می دهد و مشتریان می توانند متناسب با نیاز خود این محصولات را در وزن های مختلف نیز سفارش بدهند انواع بسته بندی های عسل شامل موارد زیر می باشد.

 • عسل گون آویشن ۳۰۰ گرمی
 • عسل ممتاز ۵۰۰ گرمی
 • عسل گون یک کیلویی
 • عسل گون بدون موم
 • عسل گون به همراه موم

مرکز عرضه کننده عسل ایرانی پس از تامین نیاز بازار داخلی مازاد آن را به کشورهای دیگر نیز صادر می‌نماییم، کیفیت عالی عسل ایرانی سبب شده است که مشتریان زیادی در چندین سال اخیر تمایل به خرید این محصولات داشته باشند ما هر ساله در تلاش می باشد تا کیفیت محصولات را افزایش بدهیم تا از این طریق بتوانیم در زمینه صادرات نیز فعالیت گسترده داشته باشید صادرات باعث افزایش ارزآوری به داخل کشور می‌شود.

عرضه عسل صادراتی به دلیل داشتن کیفیت بالا مورد استقبال کشورهای مختلف قرار گرفته و امروزه کشورهایی مانند ارمنستان و آذربایجان اقدام به خرید عمده عسل نموده اند، همچنین ما از بهترین بسته بندی های کاملا مستحکم در فرایند صادرات و عرضه عسل استفاده می‌کنیم تا در زمینه حمل و نقل و جابجایی کیفیت اثر هیچگونه تغییری نکند.

خرید مستقیم عسل گون آویشن زول

خرید مستقیم عسل گون آویشن زول عسل یکی از بهترین مواد طبیعی میباشد که بیشتر کشورها در وعده صبحانه از این محصول استفاده می‌کنند و همچنین در فرایند تهیه و تولید انواع معجون ها نیز کاربرد بسیار زیادی دارد این مجموعه شرایطس را ایجاد نموده و تمامی مصرف کنندگان می توانند مستقیما عسل گون را خریداری کنند، همچنین مراکز تولید کننده معجون و بستنی نیز می‌تواند محصولات مورد نیاز خود را به صورت عمده و فله سفارش بدهند، که پس از ثبت درخواست خرید محصولات را برای شما ارسال می نمایید.

همچنین افرادی که مبتلا به بیماری دیابت می باشند، می‌توانند به جای استفاده از انواع شیرین کننده های مصنوعی از عسل طبیعی استفاده کنند قطعاً هرچه عسل طبیعی تر باشد خواص دارویی و درمانی آن نیز بالاتر خواهد بود مرکز اصلی تولید کننده اثر گر محصولات خود را مستقیماً ارائه می دهد و شما می توانید به راحتی به فروشگاه اینترنتی ما دسترسی داشته باشید.

در زمان گذشته دسترسی داشتن به تولیدکنندگان عسل کار بسیار سخت و دشواری بود امروزه با پیشرفت علم بیشتر کشورها در سراسر دنیا محصولات خود را به صورت اینترنتی ایجاد می نمایند که باعث از بین رفتن فاصله‌های مکانی شده و شما می توانید مستقیماً با مراکز تولید کننده عسل در ارتباط باشید و محصول مورد نیاز خود را خریداری کنید‌.

ایجاد ارتباط مستقیم باعث می شد که مرکز تولیدکننده برای حفظ رضایت مشتریان خود کیفیت محصولات را افزایش داده و همچنین از طریق جذب مشتریان بالا می تواند در کمترین زمان ممکن فروش بالایی داشته باشد و سود خوبی را نیز کسب درآمد از این رو خرید مستقیم برای مصرف کننده و تولید کننده بسیار حائز اهمیت می‌باشد.

قیمت عسل در بازار داخلی دائما در حال تغییر میباشد ما به عنوان بزرگترین مرکز تولید کننده فروشگاه اینترنتی را ایجاد نموده ایم و همچنین قیمت خرید عسل را به صورت آنلاین و روزانه در وب سایت خود درج می نماییم که شما می توانید بدون خروج از منزل در کمترین زمان ممکن از قیمت خرید عسل آگاه بشوید.

خرید عسل عمده برای فروشندگان در سطح کشور اهمیت بسیار زیادی دارد و شما می توانید مستقیماً از مرکز تولید عسل آویشن این محصولات را سفارش بدهید و همچنین مهمترین مزیت خرید مستقیم تازه بودن و روانیک بودن این محصول می باشد ما در تمام فصول سال عسل را تولید نموده و همچنین مستقیماً ارائه می‌دهیم.