قیمت عمده عسل طبیعی چهل گیاه با کیفیت

عسل چهل گیاه یا چند گیاه عسلی برگرفته شده از گیاهان متعددی از طبیعت است که در فصل بهار توسط زنبورها شهدگیری می شوند یک عسل طبیعی با خواص فراوان و بسیار مغذی که از نظر طبی و پزشکی نیز ماده ای دارویی و درمانی است کا با مصرف آن کمبود های بدن جبران و بیماری ها کاهش میابد و سبب تضمین سلامتی مصرف کننده می شود، قیمت عسل طبیعی چهل گیاه عمده با کیفیت بسیار مناسب تر و به صرفه تر می باشد.

کندو عسل خانه زنبورها است، که در واقع محل زندگی کلنی زنبورهای عسل محسوب می شود. بنابراین کندو حکم خانواده را برای زنبورها دارد و باید مقاوم در برابر عوامل بیرونی مثل نور خورشید و باران باشد. کندو عسل مشهد یکی از بهترین کندو برای زنبوداران می باشد.

در طبیعت زنبورهای عسل غالبا در حفره های توخالی درختان کندو عسل می سازند. که به آنها اصطلاحا کندوهای درختی می گویند. اما کندوی عسل همیشه در درختان توخالی یافت نمی شود. گاهی ممکن است زنبورهای عسل کلنی خود را درون یک جعبه پلاستیکی یا چوبی بی استفاده نیز تشکیل دهند. تهران مرکز پخش این کندوها می باشد و کندو عسل تهران از محبوبیت خاصی بر خوردار است.

قیمت عمده عسل طبیعی چهل گیاه با کیفیت

مطمن ترین روش خرید عسل با کیفیت

مطمن ترین روش خرید عسل با کیفیت عسل ها دارای انواع مختلف کوهی یا وحشی و چهل گیاه و بسیاری دیگر هستند که هر کدام خواص درمانی بسیاری برای سلامت بدن دارند، در نوع عسل چهل گیاه زنبور از شهد گیاهان و گلهای زیادی استفاده و شهدگیری می کند که این نوع عسل را لذیذ و خوش عطر و بو تر و خوشمزه تر می کند که برای رفع بیماری ها و مشکلات جسمی یک داروی شفابخش است.

عسل یک داروی خانگی محبوب برای رفع مشکلات گوارشی از جمله یبوست، زخم معده می باشد و حاوی پروبیوتیک قوی است و برای کمک به هضم غذا و سلامت بدن بسیار مفید است، مطمئن ترین روش خرید عسل باکیفیت به صورت حضوری و دیدن عسل و کیفیت و تازگی و رنگ و بوی آن می باشد.

از خواص و از ویژگی های عسل برطرف شدن ترش کردن معده و سلامتی و تفویت دستگاه گوارش و معده است، عسل به طور کلی ضد ورم و ضد نفخ و ضد میکروب و باکتری است و عفونت روده و مشکل یبوست را رفع می کند و مقوی برای دستگاه تنفسی است و برای درمان آسم و سرفه و پیشگیری از آن موثر است، حتی برای افرادی که دچار سردی و سرماخوردگی و سرفه در فصول سرد سال می شوند می تواند عسل را جایگزین مصرف انواع و اقسام داروهای شیمیایی کنند و از تاثیرات آن شگفت زده شوند.

عسل چهل گیاه طبیعی دارای آنزیم‌های مختلف گوارشی است که در هضم آسان‌ تر غذا کمک ککنده اند، یکی از مشکلات گوارشی افراد ترش کردن معده است که در این راستا افراد زیادی مبتلا هستند.

صادرات عسل طبیعی چهل گیاه به روسیه

صادرات عسل طبیعی چهل گیاه به روسیه کشور ایران یکی از کشورهای سرآمد در تولید انواع عسل پرخواص است، عسل ایرانی به کشورهای بسیاری صادر می شود که یکی از این کشورها روسیه می باشد که نحوه ی صادرات به روسیه و مراحل عبور محصول از ایران به روسیه باید طبق ضوابط و شرایط و قوانین هر دو کشور طی می شود، هزینه حمل ونقل به کشورهای دیگر و حمل و نقل داخلی نیز طبق نرخ نامه سالانه پرداخت می شود.