قیمت فروش عسل کوهستانی صادراتی

عسل از جمله ماده غذایی با ارزش غذایی بسیار بالا است که علاوه بر مصارف خوراکی در تولید انواع داروهای پزشکی و محصولات آرایشی و بهداشتی از آن استفاده می شود، عسل انواع مختلف دارد که عسل کوهستانی یکی از مرغوب ترین و با کیفیت ترین عسل های موجود در بازار است، با توجه به این موضوع این مرکز به عنوان مرجع فروش انواع عسل، قیمت عسل کوهستانی اصل را بسیار پایین تر از سطح بازار قرار داده است.

قیمت فروش عسل کوهستانی صادراتی

مرغوب ترین عسل در بازار کدام است؟

مرغوب ترین عسل در بازار کدام است؟ عسل چهل گیاه گلرنگ: این نوع عسل از جمله مرغوب ترین نوع عسل است که بیشترین فصل پرورش و برداشت آن در فصل بهار است، از آن جهت که این موسوم، فصل رویش انواع گل و گیاه است، زنبور نیز با بهره گیری از این گل‌ها، انواع شهد گل‌های بهاری را جمع آوری کرده و اقدام به تولید یکی از ناب ترین عسل به نام عسل چند گیاه گلرنگ می کند، این عسل به دلیل اینکه خواص تمام گل ها را در خود جای داده است یکی از عسل های مرغوب به شمار می آید که قیمت آن نیز به نسبت عسل های دیگر بالا است، عسل چند گیاه به دو صورت کوهی و پرورشی وجود دارد که عسل چند گیاه کوهی از جمله نایاب ترین عسل های موجود در جهان است که توسط زنبوران وحشی تولید می شود.

ژل رویال طب اسلامی که به آن ژل سلطنتی، شاه انگبین، رویال ژل و ژل زنبور عسل نیز گفته می‌شود، در کنار عسل و گرده گل از مهمترین فرآورده‌های زنبور عسل به شمار می‌رود. که داری خواص بی‌نظیری چه از نظر درمانی و چه از نظر تقویتی و زیبایی است.

ژل رویال در ایران ماده‌ای ژلاتینی، چسبناک و کرم رنگی است که از غدد حلقی زنبوران کارگر جوان ۳ تا ۱۱ روزه که مسئول پرورش لارو‌ها هستند ترشح می‌شود و در شاخون‌هایی که در کندو وجود دارد ذخیره می‌شود.

عسل تک گل: این نوع عسل نیز از نوع مرغوب ترین عسل ها می باشد، نحوه‌ی تولید آن توسط زنبورها به این شکل می باشد که در منطقه ای که زنبورها در آن پرورش می یابند، نوع خاصی از درختان و گل و گیاه وجود دارد، به عنوان مثال عسل اقاقیا که بهترین نوع عسل است توسط زنبورانی که از درختان اقاقیای آن منطقه شهد گیری می‌کنند تولید می شود، هر یک از این نوع عسل ها خواص ویژه خود را دارند به عنوان مثال عسل آویشن، عسل گل بنفشه، عسل بابونه و غیره.

خرید عسل کوهستانی به صورت مستقیم

خرید عسل کوهستانی به صورت مستقیم همان طور که می دانیم عسل کوهستانی دارای خواص بسیار زیادی می باشد، به همین دلیل باعث شده کارشناسان تغذیه به مصرف آن توصیه اکید کنند با در نظر گرفتن این موضوع، بازار خرید و فروش عسل کوهستانی بسیار پر رونق می‌باشد اما فروش عسل بی‌کیفیت و غیر اصل توسط افراد سودجو به فراوانی می باشد، که برای خریدن عسل اصل مشهد نیاز به مراکز معتبر و با سابقه وجود دارد.

این مجوعه یکی از مراکز معتبر در خرید و فروش عسل کوهستانی به صورت مستقیم و با حذف واسطه ها می‌باشد تا به کم کردن هزینه های واسطه گری از قیمت نهایی عسل برای مشتری گرامی بکاهد.